Happy New Year! :)

31. december 2013 at 22:57 | Claire* |  Message from admin
Přeji Vám všem krásný Nový rok,plný pohody,klidu,lásky a úspěchů! Ať už byl teto rok pro Vás jakýkoliv, přeji aby tenhle nacházející rok přeci jenom o krok lepší :)
Nevím jestli Vás bude zajímat můj malý srdeční výlev, kdyžtak tenhle odstaveček přeskočte :)
Jestliže začnu od začátku, tak tenhle rok pro mě byla priorita škola - učiliště a výuční list, který jsem opravdu získala, ikdyž jsem týden před zkouškami ztratila sešit a zrovna to téma co bylo v tom ztraceném sešitu jsem si vylosovala, alespoň vím že umím okecat i to co neumím :D
O prázdninách jsem měla já a moje kamarádka letět do L.A. (+ Mexiko a Hawaii), ano měly - neodletěli. Proč? Protože jsme měly lětět s jejím přítelem k jeho strýc - poslal mu i peníze abychom mohly odletět - docela pohádka, ne? NE! On (ten přítel) ty peníze vzal a utratil. Takže jsme nikam nejeli, ale ani jedna jsme to nevzdali. Našli jsme si práci v Anglii a chytsali se odjet, když jsme přišli na to že to celý byl podvod. Jsem ráda že jsme na to přišli ještě tady a ne až tam.
Vzhledem k tomu že jsme tedy neodcestovali, já jsem nastoupila do školy - Jazyková škola na jeden rok.
Ke konci října (?) jsme se s kámoškou pohádaly kvůli jejímu příteli, nebudu tady radši rozebírat co jí udělal a ona mu to odpustila, ale po deseti letech kamarádství mezi mnou a jí, dala přednost klukovi který jí jenom ubližuje. Kdo si tím už jednou prošel ví, že tohle kamarádství se už nikdy pevně nevrátí.
Tohle je můj malý souhrn roku, takže já bych si do Nového roku přála krapet více štěstí :)
Dáváte si předsevzetí? Já jsem si ho nikdy nedávala, ale tento rok jedno mám:
• Zhubnout (na tomhle pracuji už déle, a jo malinko to vidět je) :)
To je z mého srdečního výlevu vše :) Ještě jsem se chtěla zmínit k blogu - posední dobou to tu vypadalo že jsem se tady na to vykašlala. Nevykašlala, ale potřebovala jsem čas na najití a ukládání fotek a článků. Mimochodem fotek je prozatím 1896. Od zítřka (jestli vstanu) začnu přidávat :)
Jestli se vám bude chtít, klidně mi můžete do komentářů napsat jaký byl Váš rok :)
Jinak ještě jednou přeji
Happy New Year! :)
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Sue^. Sue^. | Web | 1. january 2014 at 17:22 | React

Taky přeji šťastný Nový rok a snad se do té L.A. dostaneš :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement